Acaylar Gülpak Halı Yıkama Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Bayrampaşa, Eyüp
  • SİPARİŞ HATTI
    0212 477 71 00
  • MOBİL SİPARİŞ HATTI
    0538 419 75 37

Kağıthane
Ortabayır Mahallesi Halı Yıkama

Kağıthane Ortabayır Mahallesi Halı Yıkama

Kağıthane
Ortabayır Mahallesi Halı Yıkama

Müşteri Memnuniyeti

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır. Evde uygulanan temizlik işlemleri, halı silme, halı toz alma (elektrik süpürgesiyle) halıyı ovarak temizleme gibi. Acaylar Gülpak Halı Yıkama fabrikasında halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleriyle, bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak, hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp temizlenmektedir.

Kağıthane Ortabayır Mahallesi' nde halı yıkama işlemini en profesyonel yapan firma olarak hizmetinizdeyiz. Hem makine parkurumuz, hem de tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Kağıthane Ortabayır Mahallesi halı yıkama firması adıyla bir çok firma halı yıkama işlemi yapmaktadır. Acaylar Gülpak halı yıkama fabrikası olarak bizde siz değerli müşterilerimize halı yıkama alanında hizmet vermekteyiz. Diğer tüm firmalardan en büyük farkımız ise, fabrikamızda halılarınız tam otomatik makinelerde yıkanmaktadır ve halı yıkama - temizleme konularında tecrübeli personelimiz tarafından memnun olacağınız halı yıkama hizmeti alacağınız firmamızca garanti edilmektedir.

Halılarınız kapalı halı kurutma odalarında kurutulmakta toz ve kir gibi dışarıdan gelebilecek her türlü kirlenmeye karşı korunmaktadır. Acaylar Gülpak halı yıkama fabrikası tüm halı yıkama makinelerine sahip (halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi, durulama makinesi, vakumlama makinesi, halı hav alma makinesi) ender halı yıkama fabrikalarından birisidir.

Halılarınızın yıkanma işlemi bir su bir fırçalama diye tabir ettiğimiz şekilde değil önce toz alma makinesinde toz ve kumdan arındırılarak sonra yıkama işlemi için tam otomatik halı yıkama makinesinde yıkanıp daha sonra sıkma makinesi ardından hav alma makinesi ve akabinde kurutma odasında kurutulup adresinize teslim edilmektedir.

 
WhatsApp